Tavuktan kurt çıktığını söyledi, Beypiliç firması yanıt verdi

Van’da oturan Yakup D. aldığı tavuğu meskene gelince paketinden çıkardı. Tavuğun berbat koktuğunu fark eden Yakup D. dikkatle incelediğinde ise şaşkına döndü. Tavuğun içinde çürüme ve kurtlanma olduğunu fark eden Yakup D. durumu çabucak toplumsal medyaya taşıdı.

Bozuk ve kurtlu tavuğun fotoğrafını çeken Yakup D. toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Beypiliç tavuk aldım. İki butta koku çürüme, birinde simsiyah kurt gördüm. Fotoğraflarını çektim” dedi.

Konuyla alakalı merkezi Bolu’da bulunan Beypiliç firmasından açıklama geldi. Şikayete istinaden gerekli inceleme ve araştırmaların yapıldığını belirten Beypiliç, “Damızlık tavuk üretim prosesi ve şikayet ekinde göndermiş olduğunuz görseller incelenmiştir. Yapılan incelemeler sonucunda şikayete husus eser dondurulmuş olup, rastgele bir kokuşma ve kurtlanma mümkün değildir. Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı özür diler, müşteri memnuniyeti idare sistemimiz gereği mağduriyetinizin giderilmesi için ilgili bayimizin tarafınızla irtibata geçeceğini bilmenizi isteriz” denildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.