Önemli Gelişme: Dünyaca Ünlü Borsa, Bu 6 Altcoin’i Ekliyor!

Dünyaca ünlü kripto para borsası Coinbase, 6 altcoin projesi için mobil işlemleri açıyor. Geçtiğimiz günlerde ELA, ALEPH, DYP, HOPR, MATH ve PRQ Coinbase’de listelenmişti. Kripto para birimleri şimdi iOS ve Android uygulamalarda yayınlanıyor.

Coinbase bu 6 altcoin için desteğini duyurdu

DeFi Yield Protocol (DYP), HOPR (HOPR), Aleph.im (ALEPH), Math (MATH) ve PARSIQ (PRQ) artık Coinbase.com’da ve Experimental etiketiyle Coinbase iOS ve Android uygulamalarında yayında. Bu altcoin projesi 22 Haziran’da Coinbase’de listelenmişti. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları bu makalede ele aldık.

Aleph.im (ALEPH) artık Coinbase.com’da ve Experimental etiketiyle Coinbase iOS ve Android uygulamalarında yayında. Coinbase kullanıcıları artık satın alma, satma, dönüştürme, gönderme veya depolamak için işlemlerini yapabilir.

Elastos (ELA)’da aynı şekilde Coinbase’in listesinde. Coinbase kullanıcıları artık satın alma, depolama vb. işlemleri yapabilir.

Listelenen altcoin’lere göz atalım

DeFi Yield Protocol (DYP)

DeFi Yield Protocol (DYP), yield farming, staking ve NFT’ler için çözümler sunan bir platformdur. DYP token şu anda KuCoin, Gate.io, Coinbase Exchange, Hoo ve Hotbit borsalarında listelenmektedir. Coinbase’in listeleme duyurusuna DYP fiyatı %60 yükselişle tepki vermişti. DYP şimdi bu kazancın büyük bir kısmını iade ediyor. Şu anda, son 24 saatte %22 düşüşle 0.3228 dolardan işlem görüyor. Ancak, Şubat ayında ulaştığı 5.20 dolar ATH fiyatının hala %93.88 altında.

HOPR (HOPR)

HOPR (HOPR), küresel ölçekte veri ve gizlilik sorunlarını çözmeyi amaçlayan Blockchain tabanlı bir protokoldür. 22 Haziran’da Coinbase’de listelendikten sonra %5 değer kazandı. Ancak, görünüşe göre HOPR bu ivmeyi sürdürüyor. Şu anda, son 24 saatte %12 yeşilde kalarak 0.1477 dolardan işlem görüyor. HOPR token şu anda MEXC, BingX, Gate.io, Coinbase Exchange ve Hoo kripto para borsalarında listelenmektedir.

MATH (MATH)

Altcoin projesi MATH, uygulamaları birleştiren tek duraklı bir kripto platformudur. MATH tabanlı uygulamaların listesi:

  • Math Wallet
  • MATH VPOS Pool
  • Math DApp Store
  • MathStaking
  • MathPay
  • MathChain

MATH, 22 Haziran’da Coinbase’de listelendikten sonra çift haneli değer kazandı. Bugün, son 24 saatlik kazancını %70’in üzerinde tutuyor. Gün içinde sert dalgalanmalar yaşadı. Şu anda 0.2478 dolardan işlem görüyor. Ancak, tüm bunlara rağmen ATH fiyatı 3.29 dolardan %92.56 uzakta.

Sonuç olarak Coinbase, küresel ölçekte popülerlik kazanan ABD merkezli lider kripto para borsalarından biridir. Borsa, 2012 yılında Bitcoin göndermek ve almak için bir yer olarak kuruldu. Şimdi, düzinelerce kripto para birimini listeliyor ve dünya çapında 4.900’den fazla çalışanı var. Tüm bunlar göz önüne alındığında, Coinbase’in listeleme haberlerinin fiyatlar üzerindeki etkisi göz ardı edilemez.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.