Naci Bostancı’dan Ayvatoğlu tepkisi: Kampanyalar trollerin işi

Naci Bostancı'dan Ayvatoğlu tepkisi: Kampanyalar trollerin işi
Naci Bostancı'dan Ayvatoğlu tepkisi: Kampanyalar trollerin işi

Lüks aracında uyuşturucu kullandığına dair görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından gözaltına alınıp serbest bırakılan AKP Genel Merkez personeli Kürşat Ayvatoğlu, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın kararının ardından tekrar gözaltına alınmıştı.

AKP Grup Başkan Naci Bostancı, sosyal medyada Kürşat Ayvatoğlu üzerinden partilerine yönelik tepkilere ilişkin açıklama yaptı.

Bostancı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Hukuk dışı her kişi için adalet çalışır gereğini yapar. Toplumu temsil eden partilere karşı bir kötü örnek üzerinden kampanya yapmak ancak trollerin işi olabilir. Sosyal medyanın karanlık dehlizlerinde yitirilen akıl sadece kendine ve nihayetinde topluma ve demokrasiye zarar verir” ifadelerini kullandı. 
 

Hukuk dışı her kişi için adalet çalışır gereğini yapar.Toplumu temsil eden partilere karşı bir kötü örnek üzerinden kampanya yapmak ancak trollerin işi olabilir.Sosyal medyanın karanlık dehlizlerinde yitirilen akıl sadece kendine ve nihayetinde topluma ve demokrasiye zarar verir.

— Naci Bostancı (@nacibostanci) March 28, 2021  

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*