‘Lüks araçta deste deste para saçan kişi Erdoğan’ın koruması mı?’

‘Lüks araçta deste deste para saçan kişi Erdoğan’ın koruması mı?’
‘Lüks araçta deste deste para saçan kişi Erdoğan’ın koruması mı?’

Cumhurbaşkanlığı’nda yakın koruma olduğu iddia edilen Hakan Tek’in TikTok hesabından paylaştığı videodaki para görüntüleri ortaya çıktı. CHP’li Antmen, “Bu kişi Recep Tayyip Erdoğan’ın koruması mıdır?” diye sordu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın koruması olduğu iddia edilen Hakan Tek’in lüks araçlarla ve deste deste paralarla yaptığı paylaşımlar dikkat çekti. Tek’in TikTok hesabından paylaştığı videodaki, milyonlarca liralık Mesarati marka araç kullandığı ve paralar saçtığı görüldü.

 

1 – Milyonluk arabalara binen ve yüzbinlerce dolar ve Avro ile video çeken bu kişi Recep Tayyip Erdoğan’ın koruması mıdır?

2 – Bu kişi koruma ise bu kadar parayı nereden kazanmıştır? Yahut bu paralar başkalarının mıdır? Öyleyse bunlar [email protected] @[email protected] https://t.co/QWKXtK5cne

— Av. Alpay ANTMEN (@avantmen33) April 6, 2021
CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen de, “Milyonluk arabalara binen ve yüzbinlerce dolar ve Avro ile video çeken bu kişi Recep Tayyip Erdoğan’ın koruması mıdır?” diye sordu.

Antmen, “Bu kişi koruma ise bu kadar parayı nereden kazanmıştır? Yahut bu paralar başkalarının mıdır? Öyleyse bunlar kimlerdir?” diye ekledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*