Koronadan ölüm rekoruna lebalep kongre tepkisi: Bu millet unutmaz!

Koronadan ölüm rekoruna lebalep kongre tepkisi: Bu millet unutmaz!
Koronadan ölüm rekoruna lebalep kongre tepkisi: Bu millet unutmaz!

Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu, dün “covid19.saglik.gov.tr” adresinden paylaşıldı. Son 24 saatte 302 bin 108 Kovid-19 testi yapıldı, 54 bin 740 kişinin testi pozitif çıktı. 276 kişi yaşamını yitirdi. Bugüne kadar en yüksek ölüm sayısı 23 Aralık 2020’de 259 olarak kaydedilmişti. Hasta sayısı ise 2 bin 203 oldu.

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu’nda bugüne kadarki en yüksek ölüm ve vaka sayısının açıklanmasının ardından iktidara tepki gösterdi. AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan’ın lebalep AKP kongrelerine gelen eleştirilerle ilgili “Türkiye genelinde vaka artışı olmayacak” dediği görüntüleri paylaştı.

 

AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan, kongreden bir hafta sonra göreceksiniz artış değil vaka sayısında azalış olacak diyordu. Bugün vaka sayısında rekor kırıldı. Bu millet bunu unutmaz! pic.twitter.com/nKAGWzrl3I

— Tuncay ÖZKAN (@ATuncayOzkan) April 7, 2021
Özkan, paylaştığı video için şu notu yazdı: “AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan, kongreden bir hafta sonra göreceksiniz artış değil vaka sayısında azalış olacak diyordu. Bugün vaka sayısında rekor kırıldı. Bu millet bunu unutmaz!”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*