Hakan Ural’dan annesi ile ilgili duygulandıran açıklama: “Hayattayken ihmal ettim”

Ünlü sunucu ve yorumcu Hakan Ural sosyal medyadan son yaptığı paylaşımla olay oldu. Merhum annesiyle birlikte yıllar önce çekildiği fotoğrafını paylaşan Ural yorumuyla da herkesi duygulandırdı.

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan Ural son paylaşımıyla herkesi duygulandırdı. Kanal D’de yayınlanan Neler oluyor Hayatta programın sunucusu Hakan Ural 2017 yılında kanserden kaybettiği annesi Ceyhan Cem ile çekilmiş olduğu karesini Instagram hesabından paylaştı. 

Hakan Ural annesi ile paylaşımı

“HAYATTAYKEN İHMAL ETTİM”

Hakan Ural, anne özlemini şu sözlerle dile getirdi: “Bende çocukmuşum ….Annemde varmış özlüyorum tabii Hayattayken ihmal ettim ….muhakkak istemeyerek üzdüm kırdım Allah affetsin en çok bi uğra göreyim diye sitem ederdi her anne gibi bizde dünyevi mazeretlerle bugün yarın derdik ….maalesef bugün istesek de yok tüm sevdikleri rahmete kavuşmuşların mekanı cennet olsun” 

Ural’ın bu paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı. Birçok ünlü ve sosyal medya kullanıcısı “Allah rahmet eylesin”, “Mekanı cennet olsun”, “Nur içinde yatsın” şeklinde yorumlarda bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Burak Özçivit’ten rol arkadaşı Jaffa’ya destek paylaşımı!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.