Fernando Muslera’dan müjdeli haber! Kendi doğum gününde üçüncü kez baba oldu

Galatasaray’ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera babalık duygusunu geçtiğimiz gün üçüncü kez tattı. Ailesini genişleten ünlü futbolcu kendi doğum gününde yeni doğan kız çocuğuna Dominique adını koydu.

Galatasaray’a transfer olduktan sonra 2016 yılında Patricia Callero ile nikah masasına oturan dünyaca ünlü futbolcu Fernando Muslera, yeniden baba olmanın sevincini yaşıyor.

fernando muslera ve ailesi

KENDİ DOĞUM GÜNÜNDE KIZINI KUCAĞINA ALDI

Kendi doğum günü olan 16 Haziran’da dünyaya gelen kızı için, en güzel doğum günü hediyesi olduğunu bildiren Muslera, sevincini sosyal medya üzerinden paylaştı. Paylaşımına “Bu doğum gününe, hayatın bana verebileceği en güzel şeyle başlamak için daha iyi bir yol, hoşgeldin DOMINIQUE, birlikte geçirdiğimiz her an ve sahip olduğumuz güzel aile için Patricia’ya teşekkür ederim!! SENİ SEVİYORUM. Mesajlar ve iyi hisler için hepinize teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.

fernando muslera

GALATASARAY KULÜBÜ KUTLADI

Galatasaray Spor Kulübü sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla Muslera’nın sevincine ortak çıkarken “Kaptanımız Muslera ve eşi Patricia’nın bir kız çocuğu dünyaya geldi. Muslera ve eşini tebrik eder, yeni doğan kızları Dominique’e uzun, sağlıklı ve mutlu bir ömür dileriz.” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel evliliğe ilk adımı attılar!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.