Erdoğan talimat verdi, büyük hamle!

2023 seçimleri kapsamında çalışmalarına başlayan AK Parti, Meclis’in kapanmasının akabinde milletvekillerinden bakanlarına, genel lider yardımcılarından gençlik ve bayan kollarına kadar tüm teşkilatı 23 milyon üye için seferber edecek.

Seçim bölgelerine gidecek vekiller, teşkilatla bir arada kapı kapı gezerek, vatandaşın ve esnafın sıkıntısını dinleyecek, meseleleri tespit edecek ve akabinde bunu rapor olarak Genel Merkez’e sunacak. Milletvekilleri ayrıyeten, mahalle bazlı toplantılar gerçekleştirecek.

Bunların yanı sıra, gençlik ve bayan kolları da mahalle mahalle gezerek ailelerle görüşecek. 2023 seçimlerini belirleyecek gençlerle ilgili yapılan çalışmalarla ilgili AK Parti kurmayları “İletişimde; kapsayıcı, ayrıştırmayan, farklılıkları kucaklayan tabirlere bağlı kalmaya devam edeceğiz” tabirlerini kullandı.

KIRGINLARIN GÖNLÜ ALINACAK

AK Parti’ye oy vermiş hatta AK Parti takımlarında misyon almış lakin kırgın ve küskün olanlara yönelik de adımlar atılacak. Parti yöneticileri, bu şahıslarla bir ortaya gelerek 2023 için dayanak isteyecek.

AK Parti kurmayları, toplumsal medyanın teşkilat tarafından daha faal kullanılacağını lisana getirerek “AK Parti’nin 13-14 milyona yakın üyesi bulunuyor. Bu kadar üyesi olan bir partinin rastgele bir bahis hakkında paylaşımlarının on binlerle, yüzbinlerle değil, milyonlarla tabir edilir hâle gelmesi lazım” değerlendirmesini yaptı.

KAYNAK: TÜRKİYE GAZETESİ

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.